GEZİ YELKENLERİ


Dakron Yelkenler

Cross-Cut kesimli örgü polyester kumaş olan dakron yelkenlerimiz Türkiye denizlerine uygun UV dayanımına sahip yelken kumaşı ve aksesuarları ile üretilen ekonomik yelkenlerimizdir

Radyal Yelkenler

Radyal kesimli 5 kat lamine kumaştan üretilen radyal yelkenlerimiz gezerken de performans arayan yelkenciler için geliştirilmiştir.

Kompozit Yelkenler

Özel liflerin mylar film ile hayat bulduğu Membran yelkenler, yüksek performanslı gezi yelkenlerimizdir. Dikişli yelkenlere göre daha hafif olan bu kopozit yelkenlerimiz, Q-Bond Ultrasonic teknolojisi ile dikişsiz üretilmektedir.

Asimetrik Balon

Geniş renk kartelası ile pupa seyirlerini keyifli hale getiren asimetrik balonlarımız, çorap sistemi veya sarma sistem çözümlerimizle az ekipli teknelerin pupa seyir keyfini arttırmaktadır.

Gezi Tipi Code Zero

Code zero yelkenler için özel üretilen lamine kumaştan üretilen yelkenlerimiz için geliştirdiğimiz özel kablo ve sarma sistemi çözümleri ile hafif havada da yelken seyri keyfine varmanıza yardımcı oluyoruz. Özellikle katamaran ve flok kullanan tek gövdeli teknelerin hafif hava ve apaz seyri problemlerini keyife çeviriyoruz.


Yukarı